Widok zawartości stron

Powiatowa Komisja Wyborcza informuje, że w wyniku przeprowadzonych wyborów

w dniu 21 października 2018r. do Rady Powiatu w Końskich Radnymi zostali wybrani:

1.   BROŻYNA Lilla

2.   DOMAGAŁA Marian Krzysztof

3.   DUDA Dorota Małgorzata

4.   JASIŃSKI Krzysztof Tomasz

5.   KUBKA Łukasz Adam

6.   KURCBARTCzesław

7.   LASOTA Jarosław Andrzej

8.   LENART Andrzej Marek

9.   LEŚNIEWICZ Danuta

10.  MŁODAWSKI Dariusz

11.  OWCZAREK Wojciech Bartłomiej

12.  PĘKALA Paweł

13.  PIEC Grzegorz

14.  PLECH Robert Piotr

15.  PRASAŁ Jan Marcin

16.  PRASAŁ Magdalena

17.  ROZMUS Damian

18.  SKOWRON Wiesław Józef

19.  SOBOŃ Bogdan Marian

20.  WÓJCIK Witold

21.  ZBRÓG Beata Halina


Autor:  Powiatowa Komisja Wyborcza Osoba publikująca: Przemysław Dąbroś - Starostwo Powiatowe w Końskich
Data utworzenia:  26 październik 2018 11:35 Data publikacji:  26 październik 2018 11:35
Data ostatniej modyfikacji:  26 październik 2018 11:36 Wersja:  1.1

Wyniki wyborów 2014

Powiatowa Komisja Wyborcza informuje, że w wyniku przeprowadzonych wyborów w dniu 16 listopada 2014r. do Rady Powiatu w Końskich zostali wybrani:

1. CICHOCKI Michał Ryszard

2. GĄSZCZ Marian

3. LENART Andrzej Marek

4. OBRATAŃSKI Krzysztof Marek

5. PASTERCZYK Kazimierz Wacław

6. LASOTA Jarosław Andrzej

7. PRASAŁ Magdalena

8. HARAZIŃSKI Stanisław

9. DUDA Dorota Małgorzata

10. DOMAGAŁA Marian Krzysztof

11. KURCBART Czesław

12. SKOWRON Wiesław Józef

13. MŁODAWSKI Dariusz

14. ŚWIERCZYŃSKI Łukasz

15. LEŚNIEWICZ Danuta

16. SOBOŃ Bogdan Marian

17. MICHALSKA Marianna Grażyna

18. PĘKALA Paweł

19. KRÓL Marian Marek

20. PIEC Grzegorz

21. SZAMBELAN Stefan


Autor:  Powiatowa Komisja Wyborcza Osoba publikująca: Joanna Piszcz - Starostwo Powiatowe w Końskich
Data utworzenia:  26 listopad 2014 11:13 Data publikacji:  26 listopad 2014 10:58
Data ostatniej modyfikacji:  26 listopad 2014 11:13 Wersja:  1.0

Wyniki wyborów

Powiatowa Komisja Wyborcza w Końskich informuje, że wyniku przeprowadzonych wyborów w dniu 21 listopada 2010 roku do Rady Powiatu w Końskich zostali wybrani:

1.CICHOCKI Michał Ryszard

2.GĄSZCZ Marian

3.JASIŃSKI Krzysztof Tomasz

4.LASOTA Jarosław Andrzej

5.OBARA Helena

6.OBRATAŃSKI Krzysztof Marek

7.PASTERCZYK Kazimierz Wacław

8.PLECH Robert Piotr

9.RĄBALSKI Jerzy Grzegorz

10.GRĘDA Paweł Wojciech

11.GULA Leon

12.KURCBART Czesław

13.SKOWRON Wiesław Józef

14.WOJCIEROWSKI Krzysztof

15.LEŚNIEWICZ Danuta

16.MICHALSKA Marianna Grażyna

17.PĘKALA Michał

18.SOBOŃ Bogdan Marian

19.BIEGAJ Renata

20.KRÓL Marian Marek

21.PRASAŁ Jan Marcin

 


Autor:  Osoba publikująca: 
Data utworzenia:  3 listopad 2010 09:19 Data publikacji:  22 listopad 2010 14:27
Data ostatniej modyfikacji:  22 listopad 2010 14:26 Wersja:  1.1